Skip links

EXILIS ELITE

BÖLGESEL İNCELME

EXILIS
ELITE

Bilimsel olarak kanıtlanan ve klinik olarak test edilen Exilis, sağlıklı ve ince bir bedene sahip olmanıza yardımcı olur. Exilis, derin cilt altı dokularına ulaşarak kollajenin yeniden yapılanmasını ve böylece kademeli olarak kollajen dokusunun kaybettiği elastikiyeti yeniden kazanmasını sağlar. Kollajen simülasyonuyla birlikte doğal bir toparlanma, ciltte sıkılaşma oluşur ve cilt gençleşir.

Bu sistem, yağ hücrelerinin hacimlerinin Radyofrekans ve ultrason dalgaları ile azaltılması yoluyla bölgesel zayıflama ve cildin sıklaştırılmasını hedefleyen non-invaziv bir tedavi şeklidir.

Exilis’te ultrasonun mekanik enerjisi ile dual radyofrekans enerjisi aynı anda yağ dokusuna gönderilmektedir. Bunun için enerjinin hedeflenen derinlikteki yağ kitlesine ulaşmasını ve bu yağ dokusunun ısıtılmasını sağlayan özel bir başlık kullanılmaktadır. Bu başlık üzerindeki termometre, hastaya uygun ısının ayarlanmasında yardımcı olmaktadır. Ayrıca baslıktaki soğutucu da cilde temas ederek cildin soğutulmasını ve yapısının korunmasını sağlamaktadır. Ultrasonun mekanik enerjisi ile radyofrekans enerjisi birlikte yağ hücrelerinin hacminin azalmasına ve cilt dokusunun sıkılaşmasına yardımcı olmaktadır.

Exilis dünyanın itibarı en yüksek sağlık-estetik sitesi www.realself.com’da, doktor ve hastaların puanlaması sonucu % 86 gibi yüksek bir kullanıcı memnuniyeti ile benzerleri arasından sıyrılarak birinci sıraya yerleşmiş bir cihazdır.

GÜVENLİ KULLANIM

Ultrason ve Radyofrekans teknolojisini tek bir çatı altında toplayan cihaz, ergonomik baslığı sayesinde kolay uygulama sağlar ve yağ hacmini azaltma konseptiyle hızla tedavi sürecini başlatır. Aynı başlıkta yeni nesil radyofrekans, en gelişmiş ultrasound ve krio ile soğutma işlemlerinden yararlanan Exilis, FDA onaylı ve tamamen güvenilirdir. FDA (U.S. FoodandDrug Administration), Türkçe adıyla “Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi” olup dünya çapında ağırlığı olan ciddi bir kurumdur. Cihaz klinik olarak test edilmiş, yapılan çalışmalarda herhangi bir yan etkisi olmadığı belirtilmiştir.

DUAL ENERJİ TEKNOLOJİSİYLE
VÜCUT BİÇİMLENDİRME

Exilis estetik uygulamalarda önemli bir teknolojik avantaj sağlamaktadır. Patentli Exilis teknolojisi, ultrasonun mekanik etkisi ve cilt soğutma ile birlikte dokuyu kontrollü ısıtmayı sağlayan radyofrekanstan faydalanmaktadır.

Ultrason ve radyofrekans enerjisinin mekanik etkisi, önceden dirençli olan dokuya erişime ve dokunun tedavisine olanak verir. Exilis tam olarak derin yağ tabakalarını hedeflerken, bu sırada yüzeydeki temaslı soğutucu (contactcooling) cilt sıcaklığını düzenler ve sağlıklı cilt yapılarını korur. Prosesin bir parçası olarak, ultrasonun mekanik enerjisi fibrotikmatriks yağ yapılarını açmaya yardım eder, yağ hücresi formasyonlarının tek tek birimlere ayrılmasına yol açar. Yağ hücreleri böylece tedavi için daha izole ve tedaviye cevap vermeye hazır hale gelirler.

Radyofrekans enerjisi ise hedeflenen derin termal dokuların ısıtılmasını amaçlar. Metabolik aktivite başlar ve yeri tespit edilmiş yağ dokusu lipolizi hızlandırır. Yağ hücresi hacmi azalır ve yağ tabakası kırılır. Yerleşik termometre, doku sıcaklığını sürekli olarak kontrol etmeye gerek duymadan, homojen bir biçimde enerji dağılımı sağlar. Tedaviyi tekrarlamada hiçbir risk yoktur.

Sonuç olarak, tamamen hedefe yönelen, etkin ve hızlı şekillendirme sağlar.

EXILIS'İN UYGULAMA SEANSI VE SÜRESİ

Exilis seansı 45 – 60 dakika sürer. Sonrasında kişi günlük faaliyetlerine hemen geri dönebilir. Seans aralıkları 7 – 10 günde birdir. İlk seans sonrasında bile etkileri ortaya çıkar ve yaklaşık 4 – 6 seans sonrasında sonuç alınır.

 • Kol içindeki gevşeme, fazlalık ve sarkmalarda
 • Karın, göbek ve yanlardaki yağ birikimlerinde
 • Özellikle bel çevresinde oluşan yağ birikimlerinde, mide, karın ve alt karın fazlalıklarında
 • Sırtta oluşan sarkmalar ve yağ fazlalıklarında
 • Popo sıkılaştırmada, kaldırma ve toparlamada
 • Basenlerde sarkma ve yağ fazlalıklarında
 • Bacakların arka kısmında, yağ birikimleri olan ve sellülitli bölgelerde
 • Bacakların ön ve iç kısımlarında elastikiyet kaybına bağlı olarak oluşan sarkma, yağ fazlalıkları ve dalgalanmalarda
 • Erkeklerde göğüs sarkma ve yağlanmasında
 • Özel başlığıyla yüz, boyun, dekolte ve ellerin kırışıklıklarında
 • Güvenli, etkili, hassas ve acısız bir yöntemdir.
 • Tüm cilt tiplerinde güvenle uygulanabilir.
 • Non-invaziv’dır. Kişiler uygulamanın hemen ardından günlük aktivitelerine dönebilirler
 • Kullanımı son derece kolaydır.
 • Etkileri yüzlerce kişi üzerinde kanıtlanmıştır.
 • Geniş kapsamlı araştırmalar ile desteklenmiştir.
 • Biyokimyasal testlerle kanıtlanmış olarak organlara zararı yoktur.
 • Canlı içi (vivo) ve canlı dışında (vitro) klinik olarak test edilmiştir.
 • Yağ hücrelerini ameliyatsız yok eder, vücudunuzu ağrısız sızısız şekillendirir.
Sitemizde deneyimlerinizi kişiselleştirmek amacıyla çerezler kullanılmaktadır.