Skip links

HİZMETLERİMİZ

BÖLGESEL İNCELME

Göbek Bölgesi, Bel Bölgesi İncelmesi İçin Ne Yapmalı? Basenlerimizin Bölgesel Zayıflaması Mümkün Mü? Bacaklarımızı Nasıl İnceltebiliriz ve Zayıflatırız? İç Bacak Sıkılaştırılması Mümkün Mü? Kalın Bacak ve Baldırların Bölgesel İncelmesi ve Zayıflama Sağlaması Mümkün Mü? Baldırları Şekillendirmek İçin Neler Yapmalıyız? Bacakların Üst Kısmını Nasıl Sıkılaştırabiliriz? Diz Bölgesi Yağları İçin Ne Yapmalıyız? Bacaklarımızın Dış Kısımlarını Şekillendirmek İçin Ne Yapmalıyız?

BÖLGESEL İNCELME
HİZMETLERİMİZ

Tüm bunlar için Tıbbi ve FDA onaylı cihazlar, iyi eğitimli uzmanlarla, doğru bir şekilde planlanmış tedavi programları uygulanmalıdır.

Her cihaz, her bölgeye uygun olamayacağı gibi her kişinin farklı bölgesel sorununa tek bir cihaz da uygun olmayabilir.

Burada önemli olan deneyimli hekim ve konu ile ilgili uzmanın kişinin sorununa ve beklentisine uygun bir şekilde tedavi programını belirlemesidir. Kişiye, ulaşabileceği sonuçlar hakkında bilimsel ve gerçek sonuçlar hakkında bilgi verilmelidir. Kişinin kendisine hayali vaatlerde bulunanlara itibar etmemesi önemlidir.

Park Sima’da yapacağınız ücretsiz görüşme ile yaşınız, hastalıklarınız, özel durumlarınız ve vücut özellikleriniz incelenerek size özel beslenme programlarının yanında bölgesel sorunlarınıza çözüm olacak cihaz uygulama programları da oluşturulmaktadır.

Sitemizde deneyimlerinizi kişiselleştirmek amacıyla çerezler kullanılmaktadır.